Üye DuyurularıDuyurularGenelHaberlerSlider

Burs Yararına Organik Ürün Satışı Başlamıştır

Moni Bostan’ın desteği ile Derneğimizde burs yararına organik tarım ürünleri satışı başlamıştır. Paketlenmiş organik iç badem, organik kabuklu badem, organik yumuşak kabuklu badem, organik badem yağı, domates sosu ve dilim domates sosu, kuru fasulye ve nohutun yanı sıra dalından koparılmış taze sebzeler de siz üyelerimize ulaştırılmaktadır. Hafta içi sipariş verdiğiniz çeri domates, domates, salatalık, biber, patlıcan ve yemeklik kabak siparişlerinizi, Cumartesi dalından koparıldıktan sonra Dernekten teslim alabilirsiniz.

Ürünlere Derneğimizden ulaşmak için ekte yer alan sipariş formunu hazalb@odtumd.org.tr adresine iletmeniz gerekmektedir.

Dileyen üyelerimiz, Moni Bostan Gölbaşı yerleşkesini ziyaret ederek ODTÜMD21 kodu ile hem ürünlerini dalından kendisi toplayabilir, hem de Burs fonuna destek olabilir. Ayrıca, https://www.monibostan.com/ adresinden yapacağınız online sipariş ile yine ODTÜMD21 kodunu kullanarak, burs fonu yararına sipariş verebilirsiniz.

Moni Bostan, Bala ve Gölbaşı’nda içinde badem ve sebzelerin yetiştirildiği iki farklı bostanda tamamıyla organik tarım yapmaktadır. Toplam büyüklüğü 110.000 m2 olan arazilerde, üretimin yanı sıra bilginin paylaşımını da sağlayacak olanaklar yaratılmaktadır.

Sipariş formu için tıklayınız.

Saygılarımızla

ODTÜ MEZUNLARI DERNEĞİ

 

Başa dön tuşu