Anlaşmalı Olduğumuz KurumlarDuyurular

ÜYELERİMİZE ÖZEL İNDİRİMLİ KURUMSAL ANLAŞMALARIMIZ

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KURUMLAR:

ODTÜ Mezunları Derneği üyelerinin kaliteli hizmete daha uygun koşullarda ulaşabilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.

Alanında köklü ve kurumsal firmalarda, üyelerimize özel indirimlerden yararlanmak için anlaşmalı olduğumuz kurumlara ODTÜ Mezunları Derneği üye kartınızı göstermeniz yeterli.

 

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri ve birinci derece yakınları (anne, baba, kardeş, eş ve çocuklar) ile bakmakla yükümlü oldukları kişilerin LARİS PIRLANTA mağazasından yapacakları online pırlanta alışverişlerinde %45, mağaza alışverişlerinde %77 indirim uygulanacaktır

İndirim oranları için tıklayınız

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek Denge Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde yapacağı işlemlerden %50 indirimli olarak yararlanabilecektir.  yararlanabilecektir.

 

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek Bayındır Hastaneleri’nin tüm şubelerinde yapacağı işlemlerden ortalama olarak %40 indirimli şekilde yararlanabilecektir.

ODTÜ Mezunlar Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi’nde yapacağı işlemlerden kendileri için %20, bakmakla yükümlü oldukları birinci derece yakınları (anne, baba, eş ve çocuk) için %15 indirimli yararlanabilecektir.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz SARAR mağazalarından %30 indirim ile alışveriş yapabileceklerdir.
Anlaşmalı olduğumuz SARAR mağazaları için tıklayınız.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri(aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz Dünya Göz Hastaneleri’nde muayene ve tetkik için %20, genel ameliyat veya lazer için %15, özellikli ameliyat için %10 indirimli şekilde yararlanabileceklerdir.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz OdyoZone İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezinden indirimle yararlanabilirler. OdyoZone İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi ile yapılan protokol gereği %30 (veya dönemsel olarak uygulanıyor olabilecek herhangi bir kampanya veya indirimlere ek olarak %10) indirim uygulamayı taahhüt etmektedir.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri(aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz Ankara Kavaklıdere Holiday Inn – S Life Spa and Wellness, Beauty Merkezinden ve %15 indirimli şekilde yararlanabilirler.

S LIFE Katalog için tıklayınız.

 

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri(aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz Bosch Car Service güvencesiyle hizmet veren Parla Otomotiv Kimya İnşaat Enerji Firmasından verilen tüm hizmet kalemlerinden %15 indirimli şekilde yararlanabilirler.

 Anlaşmalı olduğumuz Bosh Car Service Firması için tıklayınız.

 ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri(aidat borcu olmayan) ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz, yazlık konaklama hizmet veren Soliport Hotel Firmasından verilen tüm hizmetlerden %20 indirimli şekilde konaklayabilirler.

 ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan) ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz, Otel ve konaklama hizmet veren Luna Firmasından verilen tüm hizmetlerden %20 indirimli şekilde konaklayabilirler.

 

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan) ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz, HC International Clinic tarafından verilen hizmetlerden indirimli şekilde yararlanabilirler.

İndirimli sunulan hizmetler için tıklayınız.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan) ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz, Dental Group Hospitadent tarafından verilen hizmetlerden tıbbi malzemeler ve ilaç hariç %20 indirimli şekilde yararlanabilirler.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan) ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz, Anka Naturadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından verilen hizmetlerden tıbbi malzemeler ve ilaç hariç %20 indirimli şekilde yararlanabilirler.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan) ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz, Özel Gordion Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından verilen hizmetlerden tıbbi malzemeler ve ilaç hariç %30 indirimli şekilde yararlanabilirler.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan) birinci derece ve ikinci derece yakınları, anlaşmalı olduğumuz, Abdullah Yüksel’in kurucusu olduğu Özel Abdullah Yüksel İvme Anadolu Lisesine ve YKS-LGS sınavlara hazırlık kurslarına, 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı eğitim bedelinden %20 indirimli şekilde yararlanabilirler.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan) ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz, Kara Balık Dalış Merkezi’nden %25 indirimli şekilde yararlanabilirler.

Başa dön tuşu

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimize bağışlarınızı bekliyoruz.

DERNEK İŞ BANKASI BAĞIŞ HESAPLARI 

İŞ BANKASI ODTÜ ŞUBESİ

TL HESABI

HESAP ADI: ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

IBAN: TR63 0006 4000 0014 2291 4222 59

USD HESABI

HESAP ADI: ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

IBAN: TR39 0006 4000 0024 2293 7971 49

EURO HESABI

HESAP ADI: ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

IBAN: TR98 0006 4000 0024 2293 7971 54

SWİFT KODU: ISBKTRISXXX

Önemli Not: Açıklama bölümüne sadece DERNEK BAĞIŞI ve İLETİŞİM BİLGİSİ yazılması gerekmektedir.

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

Yönetim Kurulu