Anlaşmalı Olduğumuz KurumlarDuyurular

ODTÜ Mezunları Derneği Anlaşmalı Kurumlarımızda İndirimlerden Yararlanabilir

ODTÜ Mezunları Derneği üyelerinin kaliteli hizmete daha uygun koşullarda ulaşabilmesi için çalışmalara başladık. Alanında köklü ve kurumsal firmalarda, üyelerimize özel indirimlerden yararlanmak için anlaşmalı olduğumuz kurumlara ODTÜ Mezunları Derneği üye kartınızı göstermeniz yeterli.

Anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile ilgili güncel bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek Denge Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde yapacağı işlemlerden %50 indirimli olarak yararlanabilecektir. 

 

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek Bayındır Hastaneleri’nin tüm şubelerinde yapacağı işlemlerden ortalama olarak %40 indirimli şekilde yararlanabilecektir.

ODTÜ Mezunlar Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi’nde yapacağı işlemlerden %10 indirimli şekilde yararlanabilecektir.

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri (aidat borcu olmayan), üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz SARAR mağazalarından %30 indirim ile alışveriş yapabilecekler.
Anlaşmalı olduğumuz SARAR mağazaları için tıklayınız.

 

ODTÜ Mezunları Derneği üyeleri üye kimlik kartlarını göstererek anlaşmalı olduğumuz Dünya Göz Hastaneleri’nde muayene ve tetkik için %20, genel ameliyat veya lazer için %15, özellikli ameliyat için %10 indirimli şekilde yararlanabileceklerdir.

 

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

_________________

Başa dön tuşu