Üye DuyurularıBasın AçıklamalarıDuyurularGenelHaberler

ODTÜ Bahar Şenliği Hakkında Açıklama

KAMUOYUNA

ODTÜ Bahar Şenliği, 32 yıldır aralıksız olarak, bahar aylarında ODTÜ öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen, içeriği ve formatı ile üniversitemizin gelenekselleşmiş önemli etkinliklerinden birisidir.

Bu yıl da, öğrencilerin, 33. Bahar Şenliğini aynı içerik ve formatta düzenlenmesine yönelik taleplerinin, Rektörlüğümüz tarafından “Bu çerçevedeki şenliğin üniversitemizin mevcut teknik ve idari olanakları ile gerçekleştirilmesi mümkün olmadığından” yapılamayacağına yönelik açıklamasını üzülerek öğrendik.

Ülke ve toplum olarak yaşadığımız sıkıntıların üniversitelerimizi de etkilemesi ne yazık ki kaçınılmaz bir durum olduğunu biliyoruz. Ancak, bizler ODTÜ’lü olmanın değerlerinden biri olan dayanışma ruhu içinde okulumuzun geleneklerini yaşatma kararlılığındayız.

Biz ODTÜ Mezunları Dernekleri Konseyi (aşağıda imzası olan ODTÜ Mezun Dernekleri) olarak Rektörlüğümüze gerekli desteği vermeye; Bahar Şenliğinin 32 yıldır olduğu gibi bu yıl da aynı içerik ve aynı formatta yapılabilmesi için gerekli olan teknik ve idari olanakları sağlamaya hazırız.

Haydi! hep birlikte dayanışmayla BAHAR ŞENLİĞİNE….

 

 

ODTÜ Mezunları Derneği
Adana ODTÜ Mezunları Derneği
Antalya ODTÜ Mezunları Derneği
ODTÜ Bursa Mezunlar Derneği
ODTÜ Ege Mezunlar Derneği
Eskişehir ve Çevresi ODTÜ Mezunları Derneği
Gaziantep ODTÜ Mezunları Derneği
İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği
Kayseri ODTÜ Mezunları Derneği
Kıbrıs ODTÜ Mezunları Derneği
Kocaeli ODTÜ Mezunları Derneği
Mersin ODTÜ Mezunları Derneği

Başa dön tuşu