Üye DuyurularıDuyurularGenelHaberler

Panel | Yerel Yönetim Seçimlerine Giderken Muhtarlar Konuşuyor

Mahallemizde yaşanılan hemen her türlü sorunda genellikle ilk aradığımız kişi mahallemizin muhtarıdır. Asfaltımızda oluşan çukurlar, bozulan kaldırım taşları, geciken belediye otobüsleri, bakımsız kalan parklar, ağaçlar, çiçekler, sokaklarda biriken çöpler, kâğıtlar, şişeler ve benzeri yaşadığımız her türlü gündelik sorunda muhtarımızın konuyla ilgilenmesini ve en kısa sürede gerekli yerlerle ilişkiye geçerek çözüm üretmesini isteriz. Bu istekler merkezden çevreye doğru uzaklaştıkça daha çeşitlenir, daha önem kazanır. Artık muhtar vatandaşın gözünde devletin yanı başındaki temsilcisidir, elidir, koludur.

Kentlerimizi, kasabalarımızı, mahallelerimizi bir beş yıl daha yönetecek kişileri belirleyeceğimiz Yerel Yönetim Seçimlerine giderken bu kez söz o yanı başımızdaki dert ortaklarımızda, muhtarlarımızda… 2 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 14.00’da, Vişnelik’te düzenleyeceğimiz ‘Yerel Yönetim Seçimlerine Giderken Muhtarlar Konuşuyor’ konulu panele; muhtarlarımız Ali Gölpunar (19 Mayıs Mahallesi-Keçiören), Fecire Yazan (İlk Yerleşim Mahallesi-Yenimahalle), Deniz Dizdar (Turkuaz Mahallesi- Etimesgut), Hasan Hüseyin Aslan (Çiğdem Mahallesi-Çankaya) ve Fatma Taner Ege (Sokullu Mehmet Paşa Mahallesi – Çankaya) konuşmacı olarak katılacaklar. Panelin kolaylaştırıcılığını Çiğdemim Derneği Başkanı Fatih Fethi Aksoy yapacak.

Yerel yönetim sorunlarını ve bu sorunların mahalli çözümlerini aşağıdan, bir anlamda yerel yönetimlerin emekçilerinden dinleyeceğimiz bu etkinliğe tüm üyelerimiz, mezunlarımız ve dostlarımız davetlidir.

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

Başa dön tuşu

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimize bağışlarınızı bekliyoruz.

DERNEK İŞ BANKASI BAĞIŞ HESAPLARI 

İŞ BANKASI ODTÜ ŞUBESİ

TL HESABI

HESAP ADI: ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

IBAN: TR63 0006 4000 0014 2291 4222 59

USD HESABI

HESAP ADI: ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

IBAN: TR39 0006 4000 0024 2293 7971 49

EURO HESABI

HESAP ADI: ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

IBAN: TR98 0006 4000 0024 2293 7971 54

SWİFT KODU: ISBKTRISXXX

Önemli Not: Açıklama bölümüne sadece DERNEK BAĞIŞI ve İLETİŞİM BİLGİSİ yazılması gerekmektedir.

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

Yönetim Kurulu