DuyurularGenelHaberler

Şubadap Çocuk 18 Ekim’de ODTÜ Mezumları Derneği’nde

Çocuklar için barış, ekoloji, evrim, emek, çocuk hakları temalı şarkılar besteleyen ve bunları çocuklarla birlikte albümleştiren Şubadap Çocuk, 4. albümü ‘Dersler Uzun Teneffüsler Kısa’yı yayınladıktan hemen sonra, Türkiye ve Kıbrıs’taki çocuklarla şarkılarını buluşturmak için 7 Ekim’de İzmir’den yola çıktı.

Sponsorsuz yapılan #ŞubadapTurne’de 42 gün boyunca her gün çeşitli yerlerde çocuk şarkıları yapacak olan ekip Kırklareli’nden Artvin’e, Adıyaman’dan Lefkoşe ve Aydın’a kadar Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın çeşitli şehirlerindeki çocuklarla buluşacak.

ODTÜ Mezunları Derneği olarak Şubadap Çocuk ekibini, #ŞubadapTurne kapsamında 18 Ekim’de Derneğimizde ağırlayarak, çocuklarımızı çocuk şarkılarıyla buluşturacağız. ODTÜ Mezunları Derneği Ankara Gönüllü Takımı, Uçurtma Çocuk Dergisi, Tersine Dünya Okulu ve Her Yer Çocuk Yaz Okulu da atölyeleri ile çocuklarımızla birlikte olacak.

Tüm çocuklarımızı Neşeli1Gün için 18 Ekim saat 18.00’da Derneğimize bekliyoruz.

Saygılarımızla.
ODTÜ Mezunları Derneği

AYRINTILI BİLGİ

* #ŞubadapTurne ile ilgili ayrıntılı bilgi ve izlence için: https://www.facebook.com/subadapcocuk/

* Etkinlik ücretsiz olup, üyelerimiz ve dostlarımız etkinlik için hazırlanan davetiyelerden alarak Şubadap Çocuk’un çalışmalarına ve turne programına destek olabilir.

Ayrıntılı bilgi için: odtumd@odtumd.org.tr

Başa dön tuşu