Üye DuyurularıDuyurularGenelHaberlerSlider

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği Fotoğraf Çalışma Grubu Fotoğraf Sergisine Davetlisiniz!

ODTÜ Mezunları Derneği ev sahipliğinde sergilenecek olan İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği Fotoğraf Çalışma Grubu’nun karma fotoğraf sergisini 19 Kasım – 3 Aralık 2022 tarihleri arasında izleyebilirsiniz. Fotoğrafların satışından elde edilen gelirin 3’te 1’i ODTÜ MD Burs Fonuna aktarılacaktır. Aşağıda İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği Fotoğraf Çalışma Grubu’nun sergiyle ilgili yazısını da dikkatinize sunarız.

Tüm üyelerimizi sergiyi ziyaret etmeye bekliyoruz.

 

Saygılarımızla,

ODTÜ Mezunları Derneği

 

 Bizler hayatlarımızın içinde sürekli karşılaştığımız, bizleri dinamik hale getiren üç ana ögeyi fotoğrafta birleştirmek istedik. Yaşamın kendisi renksiz ve ritimsiz olsaydı aldığımız tat değişir, motivasyonumuzu her şeye rağmen yukarılarda tutamazdık.

Bu sergiyi dünyanın farklı yerlerinden yüzlerce fotoğraf içinden seçerek oluşturduk. Grubun içindeki 29 fotoğrafçının eserlerini değerli Sergi Danışmanlarımız Belkıs Örs, Nurdan Türker ve Yüksel Altun renkleriyle, ritimleriyle birleştirerek yaşamdan bir kesit haline getirdiler. Ardından da fotoğraflarımız ODTÜ Mezunları Derneği’nin bizlere sağladığı bu keyifli olanak sayesinde Ankara’da siz değerli izleyicilerimizle buluştular.

Fotoğraflarımızın hayatlarınıza renk ve ritim katması umuduyla en içten selam ve sevgilerimizle,

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği

Fotoğraf Çalışma Grubu (FÇG)

Başa dön tuşu