Üye DuyurularıDuyurularGenelHaberler

Vişnelik temizleniyor, mis kokulara davetlisiniz

ODTÜ mezunlarına yakışır bir dernek için, Vişnelik Tesisimizde 13 Ağustos – 19 Ağustos arasında, üyelerimizin dernek kullanımını etkilemeyecek şekilde kapsamlı bir temizlik yapılacağını duyurmuştuk. Temizliğimiz tüm hızıyla sürerken Vişnelik’ten mis kokular yayılmaya başladı bile!

Bir uçtan öbürüne; duvarlar, halılar ve camlardan, koltuk ve sandalyelere kadar tesisimizin görünmeyen en ücra köşelerinin temizliği büyük bir özveri ile devam ediyor.

13 Ağustos’ta başlayan temizliğimiz süresince; tesisin tüm camları, lobide yer alan koltuklar ve oyun salonumuz temizlendi.

Büyük temizliğimiz 19 Ağustos 2018 Pazar akşamı sona erecek. 20 Ağustos Pazartesi Bayram Arifesi, 21 Ağustos Salı ise Bayramın ilk günü olması sebebiyle kapalıyız. Bu nedenle, pirüpak tesisimizin keyfini çıkarmaya 22 Ağustos’tan itibaren tüm üyelerimizi ve yakınlarını bekliyoruz.

Temizlik esnasında meydana gelen veya gelebilecek olan olumsuzluklar dolayısıyla şimdiden özür diliyoruz. Geniş ailemizin hijyenik bir ortamda daha ferah ve daha keyifli zaman geçirebilmesi için büyük temizlik organizasyonlarını belirli periyodlarla gerçekleştireceğimizi de belirtmek istiyoruz.

Görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumuzun altını çizerek şimdiden iyi bayramlar dileriz.

 

Saygılarımızla
ODTÜ Mezunları Derneği

Başa dön tuşu